Hurtownia elektryczna blisko Ciebie!
Zaloguj się
Zaloguj się

Switch przemysłowy FL Switch 1005N 1085039

Producent PHOENIX CONTACT
Indeks producenta 1085039
Kategoria Switch-e
396,35 
netto
487,51 
brutto
Wysyłka już w 24h
Dostępność w magazynie: 60
Wybierz ilość :
szt. + -
Wysokość [mm] 117
Głębokość [mm] 84
Szerokość [mm] 22,5
Sposób montażu Szyna DIN
Ethernet

Polecane produkty

Switch Tenda TEG1016G (16x 10/100/1000Mbps)

do 10 dni roboczych

Extralink SFP28 25G Moduł SFP28 WDM 25Gbps 1270/1330nm, single mode, 10km, LC, DOM, para

Wysyłka już w 24h

MikroTik S-85DLC05D Moduł SFP 1,25Gb/s, LC/UPC, 850nm, 550m, Wielomodowy

Na zapytanie

Switch UBIQUITI ES-48-500W (48x 10/100/1000Mbps)

Na zapytanie

Extralink SFP 1.25G Moduł SFP CWDM 1,25Gbps, 1510nm, single mode, 40km, LC, DOM

Wysyłka już w 24h

Ubiquiti USW-FLEX UniFi, 5x RJ45 1000Mb/s, 1x PoE I

Wysyłka już w 24h