Hurtownia elektryczna blisko Ciebie!
Zaloguj się
Zaloguj się

Switch LANBERG 24x 1GB GIGABIT ETHERNET RACK 19 RSGE-24

Producent LANBERG
Kategoria Switch-e
317,88 
netto
390,99 
brutto
Wysyłka już w 24h
Dostępność w magazynie: 9
Wybierz ilość :
szt. + -
Sposób montażu 19-calowy
Fast Ethernet
Gigabit Ethernet
10 Gigabit Ethernet
Warstwa 2
Warstwa 3
Warstwa 4
Warstwa 7
Zarządzalny
Power over Ethernet
Ethernet
Liczba portów 1000 Mbps RJ45 24

Polecane produkty

Extralink SFP 1.25G Moduł SFP do RJ45 1,25Gbps, 100/1000BASE-T, 100m

Na zapytanie

Switch 8-portowy 10/100 Mb/s DH-PFS3008-8ET-L

Na zapytanie

Switch Gigabit 5xPoE Passthrough zasilany PoE lub AC, 68W, INT 561082

Wysyłka już w 24h

Switch PoE DAHUA PFS3005-4ET-60

do 10 dni roboczych

Extralink SFP 1.25G Moduł SFP CWDM 1,25Gbps, 1570nm, single mode, 40km, LC, DOM

Wysyłka już w 24h

Extralink SFP+ 10G Moduł SFP+ WDM 10Gbps 1270/1330nm, single mode, 20km, LC, DOM, para, dedykowany dla HP/ARUBA

do 10 dni roboczych